Mokslinė konferencija „Komunikacijos ir informacijos iššūkiai 2017“

Konferencija

Kviečiame dalyvauti mokslinėje konferencijoje „Komunikacijos ir informacijos iššūkiai“, kurią organizuoja Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Studentų mokslinė draugija (VU KF SMD). Konferencija vyks gegužės 9 d. (antradienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) konferencijų salėje.

Pagrindinė konferencijos dalis – panelinė diskusija „Kaip aukštai gali kilti aukštasis mokslas?“ su Švietimo ir mokslo viceministru dr. Giedriumi Viliūnu bei Lietuvos mokslų akademijos prezidentu prof. habil. dr. Valdemaru Razumu. Šia diskusija atidarysime konferenciją, laikas – 11 val.

Taip pat konferencijoje dalyvaus Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas su pranešimu „Žinių panaudojimas visuomenėje. Kas sieja informaciją ir ekonomiką?“ (13 val.) bei Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto direktorius doc. dr. Deimantas Jastramskis, kuris skaitys pranešimą „Žiniasklaidos ir politikos kryžkelės“ (15 val.)

Konferencijoje pranešimus skaitys visų pakopų Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentai, svečiai iš Kauno technologijos universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto bei „Erasmus+“ studentai iš Ukrainos ir Turkijos.

Konferencijos programą rasite čia.