Propagandinių animacinių filmų peržiūra ir diskusija

Plakatas

Propagandinių animacinių filmų peržiūra ir diskusija sugrįžta su nauja programa! Šįkart analizuosime, kaip propaganda buvo naudojama Šaltojo karo laikotarpiu bei XXI amžiuje ne tik siekiant paveikti suaugusiųjų mąstymą, bet ir formuojant mūsų pačių mažiausiųjų – vaikų – pasaulėžiūrą. Stebėsime praėjusio amžiaus Amerikos ir Sovietų Sąjungos filmukus bei šių laikų propagandą – dabartinės Rusijos ir islamo šalių animaciją.

Po peržiūros Jūsų laukia diskusija su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dėstytoju dr. Viktoru Denisenko, kuris padės įminti užslėptas propagandos mįsles.

Kur vyks renginys?
Kūrybos komunikacijos salėje, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9)

Kada atvykti?
Kovo 29 d. (trečiadienį) 18 val.

Lauksime Jūsų!