Akimirkos iš konferencijos „Komunikacijos ir informacijos iššūkiai 2017“

2017 m. gegužės 9 d. Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) konferencijų salėje vyko 9-oji VU KF SMD mokslinė konferencija „Komunikacijos ir informacijos iššūkiai“, kurioje dalyvavo kviestiniai svečiai iš Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos mokslų akademijos, Lietuvos laisvosios rinkos instituto ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto. Tačiau didžiausią konferencijos dalį sudarė Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto, Vytauto Didžiojo universiteto bei mainų programos „Erasmus+“ studentų pranešimai. Kviečiame pamatyti akimirkas iš mūsų konferencijos.